OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zámek v Herálci se mění na pětihvězdičkový hotel

stavby_unor_ikoPětihvězdičkový hotelový komplex Chateau Herálec již v červnu letošního roku přivítá své první klienty. Dubnová kolaudace rekonstrukce zámku v Herálci na Havlíčkobrodsku již klepe na dveře. Dokončovací práce uvnitř objektu jsou v plném proudu. Historický objekt získává novou tvář a funkci od března 2009. Investorem jeho obnovy je společnost Malý zámeček, která na rekonstrukci získala finanční podporu z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celkové investiční náklady přesáhnou 126 milionů korun.

Číst dál...

VIDEO: DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů

tiskovka_ddl_1Na český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O NOVINCE DESIGN CONCEPT!

Číst dál...

Centrum interiérového designu EXIT 112 je otevřeno!

exit112_ikonaV centru České republiky, na polovině cesty mezi Prahou a Brnem u sjezdu z dálnice D1 na 112 kilometru - směr Havlíčkův Brod, bylo ve středu 1.12.2010 slavnostně otevřeno centrum interiérového designu a showroom bytového vybavení pod obchodní značkou EXIT 112.

Číst dál...

Nové regionální obchodní centrum Kili v Plzni otevřeno!

kiliV pondělí 28.6.2010 bylo pro zákazníky Kili slavnostně otevřeno nové obchodní centrum v Plzni na Domažlické ulici. Po slavnostním přivítání, symbolickém přestřižení pásky provedeném předními představiteli firmy Kili a zástupci mateřské společnosti Dřevozpracující družstvo (DDL) a přípitku šampaňským, si několik desítek  významných zákazníků, dodavatelů, zaměstnanců a pozvaných hostů mohlo prohlédnout moderní prostory nové vzorkovny, prodejny, skladu a administrativního zázemí. Příjemná hudba, chutné občerstvení a množství doprovodných akcí dokreslilo příjemnou atmosféru prvního dne zahájení provozu nového obchodního centra.

Číst dál...

REKLAMA