eon bechyne_2_ikonaDalší z turnajů E.ON Junior Cupu se v neděli rozehrál úderem deváté hodiny ranní na fotbalovém hřišti v Bechyni. Vítězem turnaje se stal tým AC Sparta Praha. Jaký byl finálový zápas s hráči FC MAS Táborsko zhodnotil Petr Macek, trenér Sparty. „No těžce vybojované, on poločas byl 10:1, takže s tímhle dojmem kluci nastoupili do druhého poločasu, jakože je to hotový, takže podcenili situaci druhý půle.“ Konečný výsledek finálového zápasu byl 15:9 a z Bechyně si hráči z FC MAS Táborsko odvážejí divokou kartu a postup do Velkého finále v Otrokovicích.

Ceny byly předány hráčům i za jednotlivé kategorie. Nejlepším gólmanem byl v sobotu Václav Cizler z FC MAS Táborsko, nejlepším střelcem Filip Špilhar z AC Sparta Praha a nejlepším hráčem byl Tadeáš Weinzettel z FC MAS Táborsko. Nejmladším hráčem sobotního utkání E.ON Junior Cupu byl vyhlášen Filip Hudeček z týmu FK Olympie Týn nad Vltavou, který v letošním roce oslaví šesté narozeniny. Za poctivý přístup si z Bechyně odnesl Bílou kartu Fair Play gólman Radovan Medek z SK Kavas Větrovy, který přiznal teč a změnil tím aut na roh.

eon bechyne_1

Slunečnou neděli si užili všichni, kteří se zapojili do zápasů E.ON Rodinných turnajů a vytvořili fotbalový tým ze členů své rodiny. Pro ty nejmenší byl připraven skákací hrad ve tvaru míče a návštěvníci si mohli vyzkoušet různé dovednostní soutěže s míčem a změřit si i rychlost svého kopu. Doprovodný program E.ON Junior Cupu měl připraveno i něco pro nadšené motoristy. Rallye speciál přezdívaný „Mišák“ upoutal opravdu každého a nebyl jediným autem s pohonem na CNG, které si fanoušci mohli prohlédnout. Dalším zajímavým kouskem byl elektromobil Smart Ed a nechyběly ani elektroskútry, které využívají i městští strážníci v několika českých městech.