PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Lyžařský areál Čeřínek zlevňuje jízdné

lyzovaniS platností od 2. března 2011 snižuje lyžačský areál Čeřínek cenu jízdného, a to s platností až do konce sezony. Aby nepoškodili ty, co mají zbylé body na kartách, bude zlevnění ceny řešeno snížením odečtu bodů za jednotlivou jízdu. Jedna jízda na 600 m vleku bude nyní za 7 bodů, na 400 m vleku za 5 bodů.

Číst dál...

Vysočina v generálce přehrála juniorku Dynama

fc_vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina dlouho sérii 13 zimních přípravných zápasů završili kvalitním výkonem a bezproblémovým vítězstvím nad juniorkou Dynama České Budějovice. Ta do Jihlava dorazila doplněna o hráče z širšího kádru „áčka“, ale po celé utkání byla horším celkem. Převaha domácího celku však byla gólově zúročena až v 52. minutě, kdy se z přímého kopu nádherně trefil kapitán Filip Dort. Na konečným 2:0 (0:0) upravil v samotném závěru hlavou Martin Bača.

Číst dál...

fc_vysocina_tymFotbalistům ve II. lize a též týmu FC Vysočina se nezadržitelně krátí zimní příprava a blíží se jarní výkop. Ten z jihlavského pohledu v neděli 6. března obstará velice důležitý duel na stadiónu Slovanu Varnsdorfu. Při pohledu na současný početný kádr „A“ týmu FC Vysočina jistě mnohému vyvstane otázka, v jaké sestavě tým trenéra Josefa Vrzáčka nastoupí? Zkuste si tedy tipnout! JAK JINAK PROBÍHÁ ZIMNÍ PŘÍPRAVA FOTBALISTŮ NA JARO A NA CO VŠECHNO SE MŮŽOU FANOUŠCI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ TĚŠIT, O TOM JSME SI POVÍDALI S MLUVČÍM KLUBU FC VYSOČINA MIROSLAVEM FUKSEM!

Číst dál...

Vysočina si zajela pro výhru do Brna

golmanFotbalisté FC Vysočina ve středu na umělé trávě v Brně nastoupili k dalšímu z přípravných duelů zimní přípravy. Proti třetiligové juniorce Zbrojovky měli výraznou převahu a bez větších problémů zvítězili 0:3 (0:2), když hned dvě branky zaznamenal uzdravený kapitán Filip Dort a jednou se trefil Muris Mešanović. Do jihlavské sestavy se vrátili i Peter Krutý. Naopak stínem utkání se dosud nespecifikované zranění mladíka Tomáše Kučery.

Číst dál...

Jihlavský tým na soustředění nevyrazí

fc_vysocinaFotbalisté FC Vysočina se v nadcházejícím týdnu přírodního trávníku nedočkají. Příval sněhu totiž přikryl blšanský areál, kde mělo od pondělí do středy proběhnout herní soustředění jihlavského celku.

Číst dál...

Vysočina si připsala zaslouženou výhru nad Vlašimí

fotbalPřípravný duel 2. a 3. celku II. ligy skončil výhrou domácího FC Vysočina 2:0 (0:0). Jihlavský tým ovládl zejména první půlhodinu zápasu, ovšem k zasloužené výhře dospěl až v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve se v 72. minutě trefil Radek Görner a v 79. minutě otevřel svůj letošní střelecký účet Muris Mešanović z pokutového kopu po faulu při jeho průniku.