OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tým jihlavského Dětského domova uspěl v turnaji sálové kopané

DD fotbalovy tym ikonaPo dvanácti letech vybojovaly děti z DDŠ Jihlava putovní pohár v turnaji „O jihlavský stříbrný míč“ v sálové kopané. Domov pořádal 19. ročník turnaje dětských domovů se školou v halové kopané „O jihlavský stříbrný míč“. Turnaje se účastnily týmy z celé ČR. Pravidelným partnerem turnaje je i tým žáků ze ZŠ Demlova Jihlava. V průběhu turnaje byl odehrán i exhibiční zápas dospělých pedagogů (Jihlava versus zbytek světa – Jihlava zde s přehledem zvítězila), vystoupil taneční klub Dětského domova se školu v Jihlavě a byly prezentovány výstupy muzikoterapeutické dílny při DDŠ Jihlava.

Číst dál...

FC Vysočina daroval polovinu zimní výhry dětem

fc vysocina logoÚspěšné zimní účinkování FC Vysočina v Tipsport lize klubu vyneslo šek na 60.000 korun. Vedení klubu se rozhodlo polovinu z částky za 3. místo v této soutěži věnovat na dobročinné účely. Dvacet tisíc putovalo ve prospěch Základní školy speciální a Praktické škola Jihlavy a deset tisíc obdrželo Dětské centrum Jihlava. Při předávání darů nechyběli trenéři a hráči prvního mužstva FC Vysočina.

Číst dál...

Tomáš Sedláček bude na jaře zachraňovat Žďár nad Sázavou

fotbalDvaatřicetiletý útočník Tomáš Sedláček mění po zbytek jara dres. Hráč, který se v uplynulé sezóně podílel na postupu do nejvyšší soutěže a v tomto ročníku Gambrinus ligy nastoupil do 14 prvoligových zápasů, míří na hostování do třetiligového Žďáru nad Sázavou. Jeho úkol bude jasný – přispět k záchraně FC ŽĎAS v MSFL.

Číst dál...

Vrátí Vysočina Brnu porážku?

fc vysocinaJeden ze šlágrů 22. kola Gambrinus ligy bude v pondělí 8. dubna hostit Jihlava. V moravském derby se zde střetne FC Vysočina proti Zbrojovce Brno. Ve hře budou nejen nesmírně tři důležité záchranářské body, ale i prestiž v měření sil dvou celků, které se velmi dobře znají. Vysočina bude mít jednu výraznou motivaci navíc – minimálně výhrou by chtěla odčinit podzimní debakl z Brna.

Číst dál...

Fotbalová zima Vysočině vystavila účet za topení

fotbalZhruba čtvrt miliónu korun. Tak zní účet vystavený na FC Vysočina za vyhřívání trávníku. Ten byl v Jihlavě vybudován v létě před startem Gambrinus ligy a únorové a březnové dny pro něj představovaly velkou zatěžkávací zkoušku.

Číst dál...

Přejdeme přes Spartu do čtvrtfinále?

fc vysocinaPřekoná Vysočina očekávání a postoupí do čtvrtfinále Poháru České pošty? Nebo Sparta splní roli favorita, využijte podzimní remízy z Jihlavy a postoupí mezi osmičku nejlepších? O tom se rozhodne už v úterý 5. března v Praze na Letné.

Číst dál...

Předprodej na mistrovský Slovan startuje ve středu

fc vysocina logoPřed fotbalisty FC Vysočina je další obrovská výzva. V pátek 1. března budou mít opět domácí výhodu a na svém stadiónu přivítají FC Slovan Liberec, tedy tým posledního českého fotbalového mistra s řadou skvělých hráčů ve svém kádru. Cestou k úspěchu v tomto duelu bude nejen skvělý výkon a enormní nasazení jihlavských fotbalistů, ale též neúnavná podpora zaplněného stadiónu. Přijdete své fotbalisty povzbudit?

Číst dál...

Vyhlašuje se II. ročník Miss internet FC Vysočina

kolaz miss 2011Pohled na tribuny jihlavského stadiónu nebo mezi přátele klubového facebooku dává tušit, že FC Vysočina se může pochlubit řadou sympatických a pohledných fanynek. Právě pro ně jsme připravili výzvu v podobě II. ročníku soutěže „Miss internet FC Vysočina“! Do té se může přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let kromě jediné - Lindy Jamborové, která zvítězila v premiérovém ročníku soutěže pro rok 2012.

Číst dál...

REKLAMA