REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

První vlak, který nevozí cestující do měst, ale za příběhem, dorazí ve středu 19. a ve čtvrtek 20. června 2019 na hlavní nádraží v Jihlavě. REVOLUTION TRAIN je unikátní novinkou v oblasti protidrogové prevence.

Po nastoupení do vlaku budou návštěvníci vtaženi do 90minutového programu plného napětí. Šest stříbrných obrněných vagónů skrývá 4 kinosály, 8 interaktivních místností a v nich příběh, jak snadné je propadnout drogám a jak těžké je se závislosti zbavit.

REKLAMA

Dopolední kapacita vlaku je určena pro školy, zatímco široké veřejnosti je vyhrazena doba od 15:30 do 18 hodin (začátek poslední prohlídky). Program určený primárně pro děti od 12 do 17 let začíná každých 20 minut, ale jsou vítáni všichni, které daná problematika zajímá.

Protidrogový vlak je pouhým začátkem, na který navazuje řada aktivit organizovaných ve spolupráci s Policií ČR a plánovaných inovativních projektů v podobě RT HUBu či počítačového hřiště.

Vlak už zavítal do více než 110 měst v České republice, v Německu i na Slovensku, kde jej navštívilo více než 110 tisíc lidí.
REVOLUTION TRAIN dlouhodobě podporuje Národní protidrogová centrála. Podporu a záštity projekt získal také od Policejního prezidenta Policie, ministra zdravotnictví ČR, hejtmanů a starostů.

Autorem projektu je Pavel Tuma, designer, kreativec a vizionář.
Více informací o projektu najdete na: www.revolutiontrain.cz.

revolutiontrain 1revolutiontrain 2revolutiontrain 3revolutiontrain 4

REKLAMA