Při nehodě zemřel mladý motocyklista
- Podrobnosti
- 25. 8. 2016 10:39

Dopravní nehoda ze středečního večera v Třebíči měla tragické následky.
PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM
Dopravní nehoda ze středečního večera v Třebíči měla tragické následky.
Na třebíčské radnici znají výsledky ankety ke studii revitalizace Karlova náměstí. Lidé v ní mohli v červenci letošního roku vyjádřit svůj názor, a to prostřednictvím Třebíčského zpravodaje, nebo elektronicky na webu města.
Pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu informují, že od soboty 27. srpna od 7 hodin do neděle 28. srpna do 20 hodin bude ve městě prováděna montáž provizorního kruhového objezdu a úprava dopravního značení na silnici v křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova.
V rámci stavebních prací při revitalizaci trati Okříšky – Zastávka u Brna zjistila prováděcí firma, že opěrná zeď v úseku mezi zastávkami Vladislav a Vladislav – zastávka je ve špatném technickém stavu. Ten neumožňuje bezpečné zbourání zdi při zachování provozu na souběžné silnici I/23, a proto bylo nevyhnutelné její uzavření.
U příležitosti slavnostní premiéry českého dokumentárního filmu Děti Antonína Kaliny dorazily do Třebíče z Izraele Naftali Ďuro Fürst a ze Spolkové republiky Německo Pavel Kohn. Oba dnes už staré muže společně s dalšími devíti sty dětmi zachránil v nacistickém koncentračním táboře Buchenwald rodák z Třebíče Antonín Kalina.