OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté žádají o spolupráci při zjišťování totožnosti ženy, která byla v pondělí v Novém Městě na Moravě nalezena po střetu s vlakem bez známek života.

Oznámení o nálezu mrtvé ženy v kolejišti přijali policisté na tísňové lince 158 v pondělí 28. prosince po půl desáté večer. Ženu srazil projíždějící vlak na železniční trati mezi zastávkou u novoměstské nemocnice a vlakovým nádražím. Přivolaný lékař konstatoval její smrt.

REKLAMA

Policisté místo i vlakovou soupravu ohledali a provedli v lokalitě důkladné vyšetřování. V současné době zjišťují veškeré okolnosti ženina úmrtí. Byla nařízena pitva.

Policisté také okamžitě začali pátrat po totožnosti ženy a protože se jim ji nepodařilo zjistit, obracejí se na veřejnost. Podle policejní mluvčí Jany Kroutilové se jednalo o ženu ve věku kolem 60 let, vysokou přibližně 165 centimetrů. Měla kratší černé obarvené vlasy, nosila zubní náhradu na horní i dolní dásni. Na sobě měla černou prošívanou bundu v délce do půli stehen s kapucí, červenou halenku s krátkým rukávem, světle modrý svetr na zip, tmavé kalhoty a černé kotníčkové zimní boty. Fotografii uvidíte v dnešních zprávách.

„Žádáme občany, kteří ženu znají nebo mají informace o tom, kde se v době před smrtí pohybovala, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ podotkla mluvčí s tím, že policisté uvítají také informace od osob, které ženu v době před střetem v lokalitě železniční tratě viděly nebo se přímo staly svědky střetu s vlakem.

REKLAMA