OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Žďárská Charita pomáhala na Liberecku

charita_pomaha_libereckuV pondělí se na výzvu Diecézní charity Brno vydaly dvě pracovnice Oblastní charity Žďár nad Sázavou do Bílého Kostela nad Nisou, aby se zapojily do pomoci lidem postižených srpnovými záplavami.

Číst dál...

V Nadosahu se nocovalo

nadosah_nocovka_1Noc plnou her a zábavy prožili uživatelé nízkoprahového zařízení pro děti a mládež (dále jen NZDM) Nadosah v Bystřici nad Pernštejnem. Z úterý 10. na středu 11. srpna 2010 připravili pracovníci NZDM každoroční „nocovku“, nebo-li nocování v Nadosahu, kterého se zúčastnilo deset nadšených nocležníků.

Číst dál...

Bystřicko - vyhlášený turistický region roku 2010

bystrice_n.pVprostorách Brněnského kulturního centra proběhne od úterý 10. srpna do pátku 17. září 2010 představení turistického regionu BYSTŘICKO, vítěze letošního ročníku soutěže European Destination of Excellence  (EDEN), který probíhal na téma Voda – turistický cíl. Vítěznou destinaci přihlásilo do soutěže Město Bystřice nad Pernštejnem ve spolupráci se sdružením obcí BYSTŘICKO.  Jak Město Bystřice nad Pernštejnem, tak Mikroregion Bystřicko dlouhodobě spolupracují na udržitelném rozvoji cestovního ruchu a na propagaci.

Číst dál...

REKLAMA