REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Bystřici nad Pernštejnem otevřeli novou cyklostezku

11Nov_cyklostezkaMěsto v letošním roce získalo dotaci ve výši necelých pět miliónů korun ze Státního fondu dopravní infrastruktury na cyklostezku vedoucí od letiště nad Domanínkem k parkovišti u silnice I/19 u Domanínského rybníka. Její délka je 2,3 km a šířka 2,5 metru.

Číst dál...

Syn chtěl zavraždit svoji matku

nuz_utok_01Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina obvinili ze zločinu vraždy ve stádiu pokusu dvaadvacetiletého mladíka ze Žďáru nad Sázavou (podle paragrafu 140 odst. 2 a podle paragrafu 21 trestního zákoníku). Vyšetřovatel mladíka viní z toho, že chtěl zavraždit svoji matku.

Číst dál...

Auta chytla od kamen

pozar_garaz_vel.mezirici_ikonaVe čtvrtek 21. října 2010 před čtvrtou hodinou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru garáže na ulici Křenice ve Velkém Meziříčí. K události vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Výstava Můj svět opět zavítá do Žďáru nad Sázavou

muj_svet_lenka_judovaJiž potřetí zavítá do Žďáru nad Sázavou fotografická výstava s názvem Můj svět, kterou vyhlásila Charita Opava poprvé v roce 2007 pro zaměstnance a dobrovolníky všech Charit v České republice. Už tehdy se setkala s kladnou reakcí ze strany veřejnosti.

Číst dál...

EKO-ZOO má rekordní přírůstek

01_Motl_-_Z_BoryMotýla z 35.600 víček od PET lahví vytvořili v průběhu 3 hodin kluci a holky ze ZŠ Bory na Vysočině. Na ploše 12,8 x 8,8 metru vznikal v průběhu této doby pestrobarevný obří motýl, který je příspěvkem do Největší zoologické zahrady na internetu.

Číst dál...

Bystřicko převzalo cenu EDEN z rukou místopředsedy Evropské komise Antonia Tajaniho

oceneni_bystrickaDne 27. října 2010 v Bruselu přebral Ing. Karel Pačiska z rukou místopředsedy Evropské komise a komisaře odpovědného za průmysl a podnikání Antonia Tajaniho cenu EDEN 2010. Bystřicko se tak zařadilo oficiálně mezi dalších 25 unikátů projektu, které pojí jedinečnost a ojedinělá atraktivita, přičemž splňují podmínky šetrné turistiky. 

Číst dál...

REKLAMA