REKLAMA

Vyhodnocení dalších veřejných zakázek schvalovali chrudimští radní na svém jednání těsně před letními prázdninami. Zabývali se přitom řešením investičních akcí i přípravou projektů.
 
První a větší ze schvalovaných investičních akcí je plánované rozšíření sociálního zařízení v budově mateřské školy v ulici Sladkovského. Vítězná vysoutěžená cena je téměř 2,2 milionů korun včetně DPH a akci bude realizovat firma B&J Staf s. r. o., Heřmanův Městec.

 Druhou investiční zakázkou, jejíž výsledek rada města schválila, je rozšíření veřejného osvětlení v ulici Na Větrníku. V tomto případě budou práce ve výši přes 1 milion korun včetně DPH a vítěznou nabídku předložila společnost ETS, spol. s r.o. Chrudim.

Další veřejné zakázky se týkaly zpracování projektových dokumentací nebo s tím souvisejících činností.

REKLAMA

„Vybrali jsme mimo jiné zpracovatele posledních stupňů projektové dokumentace pro přímé napojení sportovišť z ulice Dr. Milady Horákové, zpracovatele finálního stupně projektu na regeneraci sídliště Na Větrníku nebo schválili technický dozor stavby revitalizace náhonu na Střelnici, na kterou město získalo dotaci,“ doplňuje starosta města Petr Řezníček. 

 
REKLAMA