Elektrárny Opatovice podpořily Východočeské divadlo

U příležitosti zahájení GRAND Festivalu smíchu podpořila společnost Elektrárny Opatovice (EOP) Východočeské divadlo v Pardubicích částkou 180 tisíc korun. Podpora divadla vychází z dlouhodobé strategie financování regionálních projektů a institucí, se kterými EOP spolupracuje.

Číst dál...

Svitavy nezapomínají na své seniory

Pozvání na setkání jubilantů dne 10. 7. 2018 obdrželo třicetdevět seniorů, kteří v měsíci květnu a červnu oslavili 80, 85, 90 a více let. Dvanáct pozvaných seniorů se omluvilo a na posezení se starostou Davidem Šimkem a místostarostou Pavlem Čížkem na radnici přišlo šestnáct seniorů.

Číst dál...

Pivní slavnosti s výstavou veteránů

V sobotu 14. července proběhne na svitavském náměstí již sedmý ročník Pivních slavností, obohacený o výstavu historických vozidel. Pozvání přijalo 18 pivovarů a všechny se zúčastní soutěže o nejlepší pivovar, který vyberou návštěvníci slavností vhozením žetonů do hlasovacího válce svého favorita. Tři nejlepší pivovary budou kolem 19 hodiny vyhodnoceny a oceněny.

Číst dál...

František Matoušek oceněn za dlouhodobý přínos pro Moravskou Třebovou

Ve čtvrtek 17. května proběhlo v obřadní síni moravskotřebovské radnice slavnostní předání Ceny města za rok 2017. Z rukou starosty města ji převzal bývalý učitel, historik, fotograf a sportovní nadšenec František Matoušek. Stal se zároveň prvním oceněným, který obdržel novou podobu ceny – stříbrnou plaketu s jeho jménem a portrétem, doplněnou o pamětní listinu z ručně vyrobeného papíru.

Číst dál...

REKLAMA