OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Ve vlakovém jízdním řádu pro Vysočinu brzy nastane několik změn

V neděli 10. prosince začne platit nový jízdní řád pro rok 2018. V Kraji Vysočina zůstává rozsah regionální dopravy na srovnatelné úrovni s letošním jízdním řádem. Na většině tratí dochází pouze k drobným úpravám. Nový jízdní řád bude platit do soboty 8. prosince 2018.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 12. 2017

V dnešních zprávách Vás seznámíme s předpovědí počasí na víkend a jednou kulturní novinkou. Kromě toho budeme lákat ke sledování nového pořadu televize i-Vysočina.cz.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 11. 2017

Kriminalisté dopadli dalšího distributora drog. Více se dozvíte v dnešních zprávách, v nichž se také ohlédneme za středeční labužnickou akcí v pelhřimovské knihovně a pozveme Vás v adventním čase do zoo.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám představíme nový pořad, na který se v našem vysílání můžete těšit už od příštího týdne. Mimoto se například dozvíte, jaké starosti mají v tomto čase včelaři a kdo slavný zavítal na Vysočinu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám poradíme, jak můžete před Vánoci prokázat dobrodiní pacientům jihlavské nemocnice a kde získáte inspiraci na sváteční vaření. Pravidelné návštěvníky Horáckého divadla zase bude zajímat, jaká premiéra se chystá na víkend.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 11. 2017

Konec minulého týdne přinesl neštěstí na Žďársku, nejen o tom budou dnešní zprávy. Také se podívejte, kde v Pelhřimově vyrostla knihobudka a jaké počasí chystá předvánoční období.

Číst dál...

REKLAMA