PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pokud ještě nevíte, co podniknout o svátcích, koukněte na dnešní zprávy. Středoškoláci už sice přepnuli na prázdninový režim, ale zamyslet se nad studiem v zahraničí mohou i tak.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Když šikovného školáka s pěkným vysvědčením vyšlou rodiče za odměnu do zoo, nemusí je to o víkendu stát ani korunu. Více prozradí dnešní zprávy, v nichž nechybí ani předpověď počasí.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách se ohlédneme za prvním dnem oficiální prezidentské návštěvy na Vysočině a upozorníme na některá dopravní omezení.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Policisté očekávají začátek prázdnin s obavami, které se odrazí ve zvýšené frekvenci kontrol na silnicích. Kromě toho se v dnešních zprávách dozvíte, kde si můžete půjčit elektrokolo.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách upozorníme na problém černých skládek, s nímž se potýkají v Jihlavě, a pozveme Vás do židovské čtvrti v Třebíči.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kde si na Vysočině můžete nově dobít elektrokolo a na co byste neměli zapomenout při nejbližší návštěvě jihlavské zoo, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Za tragickou nehodu z minulého týdne bude zřejmě pykat mladý řidič. Více prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Noční bouřka zaměstnala hasiče

Vysočinští hasiči za sebou mají velmi náročnou noc. Od čtvrteční osmé hodiny večerní do páteční sedmé hodiny ranní zasahovali v souvislosti s bouřkou u více než 160 událostí. Nejčastěji odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu. Nejvíce zásahu bylo potřeba na Havlíčkobrodsku a Žďársku.

Číst dál...

REKLAMA