OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 2. 2018

V dnešních zprávách představíme služby půjčoven rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, které fungují při havlíčkobrodské charitě, a ohlédneme se za úterním Napoleonským večerem v Pelhřimově.

Číst dál...

Účastníci semináře zjistili, jak na krajské dotace a granty

Více než stovka zástupců obcí a měst, ale i škol nebo místních akčních skupin využila 14. února 2018 možnost seznámit se s aktuální nabídkou dotačních a grantových programů Kraje Vysočina. Seminář „Dotační programy Kraje Vysočina 2018“ se podle osvědčeného modelu z minulých let zaměřil na ucelené představení dotačních příležitostí, které Kraj Vysočina připravil na letošní rok k podpoře rozvojových projektů obcí, místních akčních skupin, škol a dalších subjektů v území. V roce 2018 je kraj podle náměstka hejtmana Pavla Pacala připraven rozdělit do území více než 300 miliónů korun.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 2. 2018

Ve valentýnských zprávách prozradíme, na co budete moci v příští sezóně vzít svou drahou polovičku do Horáckého divadla, kde v Třebíči vzniká chráněné bydlení a kam se mohou v Humpolci uchýlit senioři, kteří se cítí osaměle nebo nemohou přes den zůstávat sami doma.

Číst dál...

VIDEO: EY Podnikatelem roku 2017 Kraje Vysočina se stal majitel Agrostroje Lubomír Stoklásek

Společnost EY za podpory hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka vyhlásila vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2017 Kraje Vysočina. Stal se jím Lubomír Stoklásek, majitel a generální ředitel společnosti Agrostroj Pelhřimov, která patří mezi nejvýznamnější výrobce zemědělské techniky v České republice. Odborná porota ocenila úspěšné podnikatelské aktivity i angažovanost Lubomíra Stokláska v rámci rozvoje Vysočiny a významné zásluhy v oblasti podpory vzdělávání a péče o zaměstnance.

Číst dál...

REKLAMA