PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. O čem se v letní škole budou učit senioři a jak vypadá program další návštěvy prezidenta na Vysočině, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Za co Jihlava získala křišťálovou popelnici a jaký učební obor se vrací na Vysočinu, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Kriminalisté překazili vyděračům plánovanou loupež

Kriminalisté z odboru obecné kriminality krajského policejního ředitelství za asistence policistů ze Speciální jednotky Dukovany minulý týden ve středu ve večerních hodinách zadrželi dva nebezpečné muže, kteří naplánovali a chystali se provést loupežné přepadení podnikatele. O něm se domnívali, že má v trezoru ve své firmě uloženou větší sumu finančních prostředků. Spekulovali o částce ve výši jeden milion korun.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Distributorem drog nemusí být nutně muž. Nejen to se dozvíte v dnešních zprávách, kde Vám také ukážeme nový přírůstek v jihlavské zoo.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Ze závěru minulého týdne máme špatné zprávy, ve stejnou dobu se v kraji staly dvě tragické nehody. Dále se podívejte, jestli nemůžete pomoci policii s vyšetřováním krádeže.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kdo povede mladé sportovce z Vysočiny na Olympiádu dětí a mládeže a jaké počasí chystá víkend, i to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Další distributor pervitinu má utrum. I to se dozvíte v dnešních zprávách. Kromě toho máme jednu radu pro rodiče.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Poslechněte si příběh o tom, jak se dvěma cizincům nevyplatilo ukrást peníze z nalezené peněženky. A pokud jste tak neučinili o víkendu, můžete s námi nyní nahlédnout do otevřených zahrad.

Číst dál...

REKLAMA